TR     EN     RU
Kalitemiz

Firmamız 2008 yılından itibaren Bureau Veritas ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesine sahiptir ve bu esaslara göre üretim yapmaktadır. Yüksek kalitede ve kullanıcıya özel ürünler ile müşteri odaklı yapımız bizi sürekli iyileştirmeye yönlendiren temel noktamızdır.

İyi yetiştirilmiş ve teknolojiye uyumu sağlanmış uzman bir ekip tarafından üretilen Budin konsantre boyaları kalite sürekliliğindeki en temel neden; kaliteli hammadde kullanımı ve üretimin her aşamasında laboratuar ile koordineli olarak konsantre boya (masterbatch) üretiminin gerçekleştirilmesidir.

Üretilen her Budin konsantre boyalarının (masterbatches) şahit numunesi ; 1 yıl muhafaza edilmektedir. Konsantre boya (masterbatch) geliştirme konusunda faydalı olan bu yöntem; konsantre boya (masterbatch) kalitesinin sürekli gelişmesi ve standart hale gelmesinde etkin rol oynamaktadır. Diğer yandan, müşterilerine karşılaştığı sorunlarda doğru ve net bilgi iletmeyi ilke edinen Budin , konsantre boya (masterbacth) bilgi bankası ile daha iyi hizmet verme olanağı bulmaktadır.

Budin olarak temel kalite politikamız müşteri istek ve beklentileri karşılamak, sürece yansıtmak ve müşteri memnuniyetini yükseltmektir.

İş sağlığı ve güvenliği konularında tüm çalışanlarımızı bilinçlendirerek ve sürekli eğitimini sağlayarak, çevre emniyet kurallarına ve yasal gereklere uygun şekilde çalışılmaktadır.

Risklerin yönetimi adına Budin, yangın güvenliği açısından yangın söndürme cihazları/ köpük arabalarının yanı sıra özel yangın söndürme sistemiyle donatılmıştır. Tüm riskleri kapsayan acil durum planları mevcuttur ve her ay düzenli olarak tatbikatlar yapılmakta olup sistemlerin çalışması ve güvenilirliği test edilmektedir. Budin sistemsel belgelendirmenin kalitesinin bir ispatı olduğunu da düşünerek ilerleyen yıllarda ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerin de bünyesine katmayı hedeflemektedir.

Siyah ve Beyaz Konsantre BoyalarRenkli Konsantre BoyalarKatkı Maddeleri
pitikare web tasarım