TR     EN     RU
Hakkımızda

Budin Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; faaliyetlerine 1986 yılında flekso ve rotogravür matbaa mürekkepleri ile konsantre boyaların pazarlama ve satışıyla başlamıştır. Sektör deneyimi ve saha çalışmalarından edindiği bilgiyle ülkemiz koşullarına uygun olarak kullanıcılarına sunduğu kaliteli konsantre boyalarını (masterbatches), 2002 yılında üretmeye başlayan Budin; bu tarihten itibaren sizlere üretici kimliği ile hizmet vermektedir.

Budin; 2002 yılında başladığı Polietilen (PE) bazlı renkli konsantre boya (masterbatch) üretimini her geçen gün yenileyerek en iyi kaliteye ulaştırmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü ilke edinmiş ve ürün geliştirmeye önem veren, her zaman daha iyiye prensibiyle makine parkına da gerekli yatırımları yaparak kısa sürede sektörün en güvenilir kurumlarından biri olmuştur. Budin, dinamik kadrosunu sürekli eğitim yoluyla hedeflerine kanalize etmiş ve yenilikçi yapısıyla sürekli gelişerek, Ege bölgesinde başladığı satış ağını gerek yurt içi, gerekse yurtdışı fuarlara katılarak ve sürekli müşteri ziyaretleri ile geliştirmiş ve tüm Türkiye'ye ürün sunar hale gelmiştir.

Budin; hızlı, dürüst, güler yüzlü, ekonomik, satış öncesi ve satış sonrası teknik desteği ile müşteri odaklı çalışmaktadır. Şirketimiz ambalaj sektörünün kat ettiği gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. İyi yetiştirilmiş ve teknolojiye uyumu sağlanmış uzman bir ekip öncülüğünde yıllık yaklaşık 3.000 ton kapasite ile konsantre boya (masterbatch) üretimi gerçekleştirmekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Üretilen konsantre boyalar (masterbatches), LDPE-HDPE ve PP hammaddeleri, boyamada ve örtmede mükemmel sonuçlar vermektedir. Film, enjeksiyon, şişirme ve boru üretim sektörlerine verdiği ürünlerden kesintisiz müşteri memnuniyet sağlanmaktadır. Üretimini gerçekleştirdiği renkli konsantre boyaların (masterbatches) teknik spektleri ve kalite kontrol sertifikalarına sahiptir.

Dünyadaki konsantre boya ile ilgili teknolojik ve bilimsel tüm gelişmeleri yakından izleyen Budin bu yenilikleri süratle hayata geçirerek, tüketicisine daha kaliteli ürünler sunmanın kıvancını yaşamaktadır.

Siyah ve Beyaz Konsantre BoyalarRenkli Konsantre BoyalarKatkı Maddeleri
pitikare web tasarım